Informacje

Indeks nośności
98 (do 750 kg)
Indeks prędkości
H (do 210 km/h)
Run Flat
Nie
Rant ochronny
Nie
Oś pojazdu
Brak danych
Generowany hałas zewnętrzny
69dB
Hamowanie na mokrej nawierzchni
   E    
Opór toczenia
   E    

Kup

Ilość

Sposób sortowania

dni W takim czasie otrzymasz wybrane produkty.
PLN W takiej kwocie kupisz wybrane produkty.

Jeżeli chcesz sprawdzić w jaki sposób została wyliczona kwota wybranego przez Ciebie towaru, kliknij tutaj. Zobaczysz listę naszych magazynów.

Dostępność Cena za sztuke Czas dostawy
371zł 2 dni
Więcej informacji

Dlaczego My?

Bezpieczeństwo transakcji

Uczciwa firma

Nowe wysokiej jakości produkty

Kupujesz bez obaw

Gwarancja dostępności

Wysoka jakość obsługi klienta

Firma Dunlop należy do renomowanej grupy producentów opon o najwyższych standardach, przeznaczonych dla samochodów sportowych o silnikach wielkich mocy. Każdy model przygotowywany do sprzedaży, poddawany jest gruntownym testom na wytrzymałość w ekstremalnych warunkach. Przykład opony Dunlop SP Winter Sport 3D w całej rozciągłości potwierdza pozycję tej renomowanej marki, która jest elementem światowego potentata, koncernu Goodyear.
Budzący podziw model Dunlop SP Winter Sport 3D jest oponą zimową, przeznaczoną dla samochodów o parametrach sportowych i aut o silnikach wielkiej mocy. Konstrukcja opony, architektura jej kierunkowego bieżnika i związki krzemu użyte jako komponent do produkcji sprawiają, że ten model ogumienia marki Dunlop zapewnia kierowcy sterowność w ekstremalnych warunkach prędkości na trudnych zakrętach i drogach ośnieżonych, pokrytych lodem, mokrych, zabłoconych, ale też na suchych przemarzniętych jezdniach. Wyjątkowa struktura powierzchni jezdnej zimowej opony Dunlop SP Winter Sport 3D oparta jest na aktywnej sieci trójwymiarowych lamelek gwarantujących świetną przyczepność, opona jest idealną propozycją dla pojazdów produkowanych seryjnie, jak i tuningowanych.
Kierunkowy wzór bieżnika, wyposażony jest w trzy rodzaje lamelek, rozmieszczonych na poszczególnych wybranych częściach czołowych. Zróżnicowane pod względem kroju i umiejscowienia, nacięcia lameli odgrywają różne funkcje, w zależności od panujących warunków na drodze, od momentu przyspieszenia i przy raptownym hamowaniu. Wyśmienita przyczepność i radykalnie skrócona droga hamowania na śniegu, na mokrej i suchej nawierzchni, oferuje pełną sterowność samochodu. Choć ogumienie SP Winter Sport 3D preferowane jest do jazdy w warunkach zimowych, to walory tych opon urzekają komfortem i bezpieczeństwem jazdy w każdych warunkach atmosferycznych.
Komfort, bezpieczeństwo i pełna reakcja kół na najmniejsze nawet ruchy kierownicą wzmagane są użyciem technologii Multi Radius Tread. To rozwiązanie zapewnia należyte rozłożenie ciśnienia w szerszym pasie przylegania opony Dunlop SP Winter Sport 3D i optymalny styk opony z drogą. Ważny udział w jakości trakcji ma system zróżnicowanych pod każdym względem nacięć lamelkowych, które dzielą oponę na poszczególne bloki: obszar barku oraz blok pośredni i blok środkowy. Zadanie każdej grupy jest inne, jedne „miękną” w sytuacji koniecznych manewrów, inne „sztywnieją” dla zachowania rygorystycznej kontroli kontaktu z podłożem w chwili hamowania, czy ekstremalnych zakrętów na wysokich obrotach.
Przy budowie Dunlop SP Winter Sport 3D zaangażowano też system bezstykowego pasa nylonu, który zapewnia maksymalne zmniejszenie zmian parametrów fizycznych opony, zachowanie pełni styku ogumienia z drogą i równomierność zużywania się opony. Całości dopełnia architektura kierunkowego bieżnika, oczyszczającego oponę z wody i błota, co chroni przed poślizgiem. Rewelacyjne parametry opony Dunlop SP Winter Sport 3D sprawiają, że opona zadowala każdy wyrafinowany gust i każdą potrzebę kierowcy. ROK 2015
Stan Nowy
Rozmiar 215/65R16
Szerokość 215
Profil 65
Średnica 16
Nazwa bieżnika SP WINTER SPORT 3D
Indeks nośności 98
Indeks prędkości H
Sezon Zima
Rok produkcji 2015
Dodatkowe oznaczenia AO
RunFlat Nie
Przeznaczenie Osobowe
Opona bieżnikowana Nie
Oś pojazdu
Poziom hałasu 2
Producent Dunlop
Typ opony Osobowe
Generowany hałas zewnętrzny 69
Hamowanie na mokrej nawierzchni E
Opór toczenia E