Pojazd

Sezon

Rozmiar

Producent

Wróć

Polskie wycieraczki do szyb samochodowych

heading_title

Firma Dipp istnieje na polskim rynku motoryzacyjnym już od ponad 10 lat. W tym czasie dzięki doskonałej jakości oferowanych produktów i najwyższym standardom obsługi zdołała zaskarbić sobie sympatię i zaufanie szerokiego grona odbiorców.

 

Historia wycieraczek samochodowych marki DIPP

 

Marka Dipp powstała w 2009 r. Od początku swojego istnienia systematycznie pracowała na pozycję lidera na rynku zamienników do oryginalnych wycieraczek w naszym kraju. Przy produkcji piór wycieraczek samochodowych firma Dipp stosuje wyłącznie wysokiej jakości materiały. W połączeniu z precyzją wykonania i dbałością o najdrobniejsze szczegóły sprawia to, że produkt, w postaci wycieraczek samochodowych, który finalnie oferuje klientom, wyróżnia się wysoką wytrzymałością i niezawodnością. Najlepszym dowodem na to są liczne pozytywne opinie publikowane w sieci przez zadowolonych klientów. Firma Dipp to także zaufany partner handlowy, który dba o dobre relacje z kontrahentami. Co roku bierze udział w największych imprezach motoryzacyjnych, takich jak Automotive Parts Expo czy Warsaw Motor Show.

Obsługa klienta na najwyższym poziomie

 

Zadowolenie klienta było priorytetem firmy Dipp już od początku jej działalności. Każdy klient może liczyć na profesjonalne, indywidualne podejście i fachowe doradztwo. Pracownicy firmy to dobrze wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Chętnie służą pomocą w doborze odpowiedniego modelu wycieraczek, uwzględniając przy tym potrzeby i możliwości konkretnego klienta. Wszystkie wycieraczki samochodowe oferowane w sprzedaży znajdują się fizycznie w magazynach firmy Dipp.

 

Szybka realizacja zamówień w połączeniu ze współpracą z zaufaną, renomowaną firmą kurierską znacznie skraca czas oczekiwania na dostawę zakupionych piór wycieraczek. W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości, klienci tej polskiej marki w każdej chwili mogą skontaktować się z biurem obsługi klienta za pośrednictwem telefonu lub poczty e-mail. Z myślą o nich firma stosuje również bezproblemową politykę zwrotów. Wszystko po to, by zakupy w sklepie internetowym www.dipp.pl były satysfakcjonujące dla obu stron.

Oferta marki Dipp

 

Wycieraczki, które znajdziemy w asortymencie sklepu internetowego dipp.pl można podzielić na trzy najważniejsze grupy:

 

- wycieraczki płaskie,

- wycieraczki hybrydowe,

- wycieraczki dedykowane


Wycieraczki płaskie marki Dipp to najbardziej uniwersalny spośród wszystkich modeli wycieraczek. Są montowane przy pomocy standardowego mocowania tzw. U na haczyk. Pasują do zdecydowanej większości samochodów poruszających się po polskich drogach.

 

Wycieraczki hybrydowe polskiego producenta stanowią połączenie popularnych wycieraczek płaskich i wycieraczek szkieletowych. Stosuje się je w większości nowoczesnych samochodów, jednak dzięki standardowemu mocowaniu U można zamontować je również w starszych modelach aut. W porównaniu z wycieraczkami płaskimi charakteryzują się nowocześniejszym wyglądem i większą skutecznością w usuwaniu wody z powierzchni szyby.

 

Wycieraczki dedykowane produkowane przez firmę Dipp są przeznaczone do konkretnych modeli samochodów. Coraz więcej producentów stosuje takie rozwiązanie, wykorzystując w swoich autach nietypowe mocowania, które ograniczają możliwość wykorzystania uniwersalnych modeli wycieraczek.