Pojazd

Sezon

Rozmiar

Producent

Wróć
heading_title

Technika z motorsportu stosowana na ulicy -  Choć wielu pasjonatom może się to wydać niewiarygodnym hasłem, najwyższa jakość wykonania i szczególna specyfika pozwalają na osiągnięcie efektów, które do tej pory mogły wydawać się niemożliwe. Najważniejsze jednak to postawić na produkty, których Twórcy nie tylko doskonale wiedzą, co robią, ale sami są fascynatami znającymi realia i potrzeby swoich klientów. 

  1. Camber Plates MTS Technik - postaw na technologię
  2. Wiele plusów, które docenią pasjonaci 

Materiał wykonania, użyta do tego technologia czy paleta możliwości użytkowania to tylko niektóre aspekty, które należy wziąć pod uwagę, wybierając górne mocowania Camber Plates. Choć producenci prześcigają się w ofertach, Ty zaufaj rozwiązaniom, których jakość potwierdzana jest przez zadowolonych klientów. 

Camber Plates MTS Technik - postaw na technologię

Wybierając górne mocowania Camber Plates MTS Technik, możesz być pewny, że się nie zawiedziesz. Ich główną zaletą jest wysoka jakość wykonania oraz materiał, z którego zostały stworzone - aluminium. Dzięki jego użyciu ich największymi zaletami stają się: lekkość, wytrzymałość oraz odporność na nieznośną korozję, z którą tak ciężko się uporać przy codziennym użytkowaniu. 

Bez wątpienia znane Ci są również problemy związanie z obniżaniem samochodu, kiedy istotny jest dosłownie każdy milimetr. Na szczęście tutaj również nie zawiodą nas Camber Plates MTS Technik, które dają możliwość dodatkowego obniżenia pojazdu, dzięki czemu efekt końcowy na pewno zachwyci nie tylko Ciebie, ale i wszystkich wokół. 

Wiele plusów, które docenią pasjonaci

Górne mocowania Camber Plates są uzupełnieniem oferty zawieszeń gwintowych MTS Technik. Technika ich wykonania gwarantuje szeroki pakiet zastosowań, dzięki którym możemy stosować je również z zawieszeniami innych producentów, co w oczywisty sposób wpływa na ich praktyczność.

Największe przeciążenia dotykają zwykle górnych mocowań amortyzatora, co jest największą bolączką użytkowników. Na to jednak również znalazło się rozwiązanie - cambery MTS Technik zostały zaopatrzone w pancerne łożyska typu Uniball, które podołają każdemu wyzwaniu. 

Duża elastyczność użytkowania potęgowana jest również przez możliwość zniwelowania bądź pogłębienia efektu zmiany wartości kąta położenia kół względem podłoża. Dokładna podziałka na produkcie pozwala nam na precyzyjne ustawienie tej wartości. Wszystko to pokazuje, że Camber Plates MTS Technik jest rozwiązaniem idealnym dla wszystkich fanów i pasjonatów stawiających na najwyższą jakość. Twoja pasja nie jest czymś, na czym warto oszczędzać - wybieraj to, co najlepsze.