Informacje

Indeks nośności
98 (do 750 kg)
Indeks prędkości
H (do 210 km/h)
Run Flat
Nie
Rant ochronny
Nie
Oś pojazdu
Brak danych
Generowany hałas zewnętrzny
71dB
Hamowanie na mokrej nawierzchni
   C    
Opór toczenia
   E    

Kup

Ilość

Sposób sortowania

dni W takim czasie otrzymasz wybrane produkty.
PLN W takiej kwocie kupisz wybrane produkty.

Jeżeli chcesz sprawdzić w jaki sposób została wyliczona kwota wybranego przez Ciebie towaru, kliknij tutaj. Zobaczysz listę naszych magazynów.

Dostępność Cena za sztuke Czas dostawy
261zł 2 dni
269zł 2 dni
Więcej informacji

Dlaczego My?

Bezpieczeństwo transakcji

Uczciwa firma

Nowe wysokiej jakości produkty

Kupujesz bez obaw

Gwarancja dostępności

Wysoka jakość obsługi klienta

Barum Bravuris 4x4 jest przeznaczona do pojazdów z napędem na wszystkie koła oraz SUV-ów. Dostępna jest w 19 rozmiarach na felgi o średnicy od 15" do 19". W programie produkcji znajdują sie również opony do lekkich vanów oraz wersja ogumienia z rozmiarami podawanymi w calach, z przeznaczeniem na rynek amerykański.

Konstruktorzy marki Barum od zawsze przywiązują dużą wagę do wytwarzania opon spełniających wysokie standardy bezpieczeństwa. Dlatego konstrukcja pierwszej w historii tej marki - opony 4x4 to idealne połączenie optymalnego poziomu bezpieczeństwa i atrakcyjnej ceny zakupu. Niezwykle mocna konstrukcja żłobień biegnących przez środek bieżnika powoduje, że opona szybko i bezpiecznie reaguje na ruchy kierownicą, umożliwiając efektywne manewry, nawet w krytycznych sytuacjach. Opona Barum Bravuris 4x4 uzyskała w testach fabrycznych bardzo dobre wyniki w zakresie przyczepności na mokrej nawierzchni. Cztery szerokie, specjalnie wymodelowane, rowki powodują szybkie i sprawne odprowadzane wody na zewnątrz. Dzięki temu opona zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa na mokrych drogach nie tylko podczas jazdy na wprost ale i na ostrych zakrętach.

Barum Bravuris 4x4 może poszczycić się także niskim poziomem hałasu, gwarantowanym przez odmienną liczbę bloków bieżnika na środku opony i w części czołowej oraz zastosowanie specjalnego wzoru lameli rozdzielających poszczególne fragmenty bieżnika i samym powodujących rozproszenie hałasu.
Stan Nowy
Rozmiar 215/65R16
Szerokość 215
Profil 65
Średnica 16
Nazwa bieżnika Bravuris 4x4
Indeks nośności 98
Indeks prędkości H
Sezon Lato
Rok produkcji
Dodatkowe oznaczenia
RunFlat Nie
Przeznaczenie Osobowe
Opona bieżnikowana Nie
Oś pojazdu
Poziom hałasu 2
Producent Barum
Typ opony Osobowe
Generowany hałas zewnętrzny 71
Hamowanie na mokrej nawierzchni C
Opór toczenia E